Linnameeskond jäi Infonetile all

PP
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpalli meistriliiga 10. voorus Tallinnas tunnistama FC Infoneti 2:0 paremust. Kohtumise esimesel poolajal jäi skoor avamata, mängu mõlemad väravad sündisid teise poolaja alguses, kui 50. ja 56. minutil oli täpne Ermal Hajdari.

Pärnu meeskonna peatreener Marko Lelov tegi mängu käigus kolm vahetust. 46. minutil asendas Kristen Saarts Gregor Könninget, 63. minutil jooksis platsile Taavi Laurits, kes vahetas välja Anton Issakovi, ja seitse minutit enne normaalaja lõppu pääses Envar Lauteri asemel platsile Kaarel Kaarlimäe.

Pärnakatel on kümne mänguga kogutud viis punkti, millega ollakse turniiritabelis üheksandal kohal.