Jalgpallinaiskond alistas Tammeka

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond võitis Eesti meistriliiga viiendas voorus tulemusega 4:0 Tartu Tammeka.

Juba mängu teisel minutil viis Anastassia Morkovkina pärnulannad 1:0 ette. 40. minutil suurendas Merily Toom Pärnu edu ühe värava võrra ja vahetult enne poolajavilet skooris Morkovkina taas. Teise poolaja ainsa värava autor oli Margarita ˇernosekova, kes saatis palli 81. minutil vastaste väravavahi selja taha.

Kõik meistriliiga viis kohtumist võitnud PJK naiskond on löönud 43 väravat ja seni on meie puurilukk Elis Meetua edukalt tõrjunud kõik vastaste rünnakud. Edetabeli teisel real on FC Levadia, järgnevad FC Flora, Tammeka, Nõmme Kalju, Tallinna Kalev, Tartu SK Premium 10 ja Noortekoondis.