Pärnu linnameeskond jäi Levadiale alla

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpallimeistrivõistluste 11. voorus tunnistama võõrsil Tallinna Levadia 3:0 paremust.

Kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud, küll teenis Levadia mängija Taavi Rähn punase kaardi. Teise mänguperioodi algul avas Levadia skoori Ingemar Teeveer ja kolm minutit hiljem saatis Artsem Rakhmanau teise palli Pärnu väravasse. Kaks minutit enne normaalaja lõppu vormistas Teeveer pealinna meeskonna võiduks 3:0.

Teistes mängudes alistas Sillamäe Kalev 1:0 Narva Transi, Viljandi Tulevik võitis 3:1 Tartu Tammeka, Tallinna Infonet sai tulemusega 1:0 jagu Nõmme Kaljust ja Tallinna Flora oli 2:1 parem Paide linnameeskonnast.