Andris Tammela
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Jalgpalli Eesti esiliigaturniiril pidi Vändra Vaprus väravaterohkes mängus tunnistama Tallinnas FC Levadia duubelkoosseisu 4:3 paremust.

Üheksandal minutil realiseeris vändralane Rasmus Alles penalti väravaks ja 32 minutil viis Oliver Ojala oma meeskonna 2:0 mängu juhtima. Levadia meeskonna tagasitulek algas esimese poolaja lõpus, kui 41. minutil skooris Nikita Koger.

Tõeline šokk tabas Vändra meeskonda teise poolaja alguses. Esmalt seadis Koger 60. minutil jalule viigi ja vaid minut hiljem viis Hindrek Ojamaa tabamus väljakuperemehed kohtumist juhtima.