Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
RS Feva klassi kahepaadid sööstavad stardijoonelt distantsile.
RS Feva klassi kahepaadid sööstavad stardijoonelt distantsile. Foto: Ott Kallas

Traditsioonilisel Pärnu Kevadregatil startis 38 paati Eestist ja Lätist ning auhindu jagati neljas võistlusklassis.

Kuni 15aastaste Optimist-klassis võitis regati lõunanaaber Martin Attila, kes finišeeris kaheksast sõidust kuuel esimesena. Teiseks tuli kodustel vetel seilanud Hendrik Holtsmann ja kolmas oli Marcus Univer Tallinnast Rein Ottossoni purjespordikoolist. Esikolmikule järgnesid Eduards Plavins Riia jahtklubist, parima tüdruku auhinna pälvinud pärnulanna Angeliina Maria Isabel Õunap ja Kätlin Siimson Nõuni purjeklubist.

Kaur Oskar Volt sai kaheksanda koha, Karla Luhar oli 11., Angus Aarna Ant 12., Martin Maslov 16. ja Rasmus Koppel 18.