Kuld ja hõbe tulid Pärnusse

PP
Aliis Allas võitis Eesti meistrivõistluste finaalis oma õpilase Kirsika Kikkase. Foto: Erakogu

Metro squashiklubis lõppenud 22. Eesti meistrivõistlustel osales naiste konkurentsis 16 mängijat ja meeste medaleid jahtis 32 sportlast.

Õrnema soo turniiril teenis meistrikulla pärnulanna Aliis Allas, kes sai finaalis 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) jagu oma õpilasest Kirsika Kikkasest, pronksi pälvis Mari-Liis Stalde Tallinnast. Küllike Hermet sai viienda koha, Ketlin Loob oli kuues, Kadri Kollamaa seitsmes, Kristin Viikmaa üheksas ja Anne-Ly Viikmaa kümnes.

Meeste medalid läksid pealinna mängijatele. Kulla võitis Jaanus Pettai, hõbedale tuli Kristjan Pettai ja pronksi sai Andri Talts.