Mailiis Ollino
, fotograaf

Pärnus linnameeskond hakkas Eesti jalgpalli meistriliiga 12. vooru mängus FC Florale südilt vastu ja läks juhtimagi, kuid pidi lõpuvile kõlades nimekama vastase paremust tunnistama.

Mängu avapoolaeg lõppes väravateta.

Teise poolaja 3. minutil läks Pärnu meeskond Robert Kirsi soololäbimurde järel 1:0 juhtima.

66. minutil tegi Joosep Sarapuu oma trahvikasti joonel vea ja kohtunik määras penalti, mille Markus Jürgenson kindlalt väravasse saatis - 1:1.

Vaid paar minutit hiljem pääses Jürgenson nurgalöögi järel pärnakate värava ees segamatult löögile ja tegi seisuks 2:1, millega kohtumine lõppeski.