Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu jalgpalliklubi naiskond.
Pärnu jalgpalliklubi naiskond. Foto: Ants Liigus

Täna A.Le Coq Arenal peetud naiste karikafinaalis olid vastamisi viimaste aastate valitseja Pärnu JK ning üllatajana end finaali võidelnud Esiliigas palliv Põlva FC Lootos.

Finaal oli oodatult ühepoolne. 8. minutiks juhtis Pärnu JK juba 3:0 ning võitis poolaja 7:0 ja kogu mängu 11:0, vahendas portaal jalgpall.ee.

Poolfinaalis sai Põlva koduväljakul 2:1 jagu FC Levadiast, Pärnu oli 2:0 parem FC Florast. Veerandfinaalis alistas Põlva kodus Nõmme Kalju 1:0, Pärnu võitis Tartu SK 10 Premiumi 5:1. 1/8-finaalis oli Pärnu vaba, Põlva lõi Rahvaliigas pallivale Paidele 14 vastuseta väravat.

Finaali teenindasid FIFA kategooria naiskohtunikud Reelika Turi, Triinu Laos ja Anni Rahula. Neljas kohtunik oli Jana Pipar, mänguinspektor Maaren Olander-Doyle.