Linnameeskond alistas Viljandi Tuleviku

Robert Kirss (nr 22) realiseeris Paide vastu penalti, nüüd valmistub ta U21 koondises mänguks San Marinoga. Foto: Ants Liigus

Pärnu linnameeskonnal õnnetus 2:1 võiduga Viljandi üle teenida Eesti meistriliiga edetabelisse sel hooajal teist korda kolm võidupunkti.

Raeküla staadionil hargnenud pallilahingu avapoolaja 39. minutil murdis vasakult äärelt läbi vastaste karistusalasse meie mees Anton Issakov, kelle Viljandi mängija Sander Post maha niitis. Järgnenud penalti realiseeris Robert Kirss ja Pärnu meeskond läks arvuka kodupubliku juubelduste saatel kohtumist 1:0 juhtima.

Kui teisest poolajast oli mängitud veerand tundi, õnnestus viljandlasel Joonas Tammel Karl Ivar Maari söödust mänguseis viigistada.