Kergejõustiklased noppisid rea alavõite

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Sprinter Timo Tiismaa (sinises särgis) teenis Tartus ühe esimese ja ühe kolmanda auhinna. Foto: Margus Ansu / Postimees

Eesti kergejõustikuklubide karikavõistlustel Tartus osales individuaalselt rida Pärnu noorsportlasi, koju toodi kaks kulda ja kaks pronksi.

Meie edukaim oli Timo Tiismaa (Altius), kes võitis 10,79 sekundiga 100 meetri jooksu ja oli kaks korda pikemal distantsil 21,93ga kolmas. Teine pärnakast alavõidu teeninu oli 14,41 sekundiga 110 meetri tõkkejooksu võitnud Keiso Pedriks (Kalevi kergejõustikuklubi).

Laura-Maria Oja (Kalevi KJK) oli 100 meetri tõkkejooksus 14,49ga kolmas, Karl Mäe (Altius) 3000 meetri jooksus 8.55,59ga viies ja Erik Kaljaspolik (Kalevi KJK) 100 meetri jooksus 11,09 sekundiga kaheksas.