Pärnumaa osaleb 30 aastat kestval vutiturniiril

PP

Eesti 15 maakonna ja Tallinna omapärase maavõistluste turniiri neljandas voorus esindas Pärnumaad terve rida eelmise põlvkonna vutisaurusi. Tallinnale anti korralik lahing, ometi tuli leppida kaotusega 3:5.

Koguni 30 aastat kestval turniiril kohtuvad kõik 16 osalejat omavahel nii kodus kui võõrsil. Nelja vooru järel juhib maksimaalse 12 punktiga Harjumaa, Pärnumaa jagab koos Lääne-Virumaa, Läänemaa ja Hiiumaaga tabeli punase laterna saatust.

Kolmapäevases kaotusmängus Tallinnas A.Le Coq Arenal lõi kõik kolm pärnakate väravat (26. minutil mängust, 70. ja 90. minutil penaltist) Tanel Melts.