Video ja galerii: Eesti võrkpallurid näitasid taset

Eesti rahvusmeeskond noppis Euroopa liigas teist päeva järjest võidu, kirjutab võrkpalliportaal Volley.ee. Kui eile alistati Makedoonia 3:0, siis täna suutis Balkani meeskond meilt ühe geimi näpsata ja kohtumine lõppes tulemusega 3:1( 25:21, 25:21, 27:29, 25:21).

„Oli teada, et Makedoonia mängib täna kindlasti paremini kui eile ja nii ka oli. Võib-olla ei olnud me ise ka täna nii agressiivsed kui avakohtumises. Peamine on see, et saime kaks võitu kätte,“ rääkis nurgaründaja Keith Pupart.

Matš kulges Eesti kontrolli all ja tundus, et sarnaselt eilsega lõppeb kolme geimiga. Makedoonlased suutsid aga kolmandas geimis kuue-seitsmepunktilisest kaotusseisust välja ronida ning kohtumist pikendada. Seal Eesti vastastele aga enam võimalust ei andnud.