Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Karl Palatu.
Karl Palatu. Foto: Mailiis Ollino

Eesti jalgpalli meistriliiga edetabeli kahe viimase, Pärnu ja Paide linnameeskonna võitluslik pallilahing lõppes 3:3 viigiga.

Kodupubliku toel mänginud Paide asus mängu 33. minutil Ats Sillaste väravast juhtima. 11 minutit hiljem põrutas pärnakate edurivimees Taavi Laurits palli väljakuperemeeste väravasse. Teise poolaja algul viis Lauri Varendi kodumeeskonna esmalt 2:1 ette ja seejärel suurendas Artur Rättel Paide edu juba 3:1ni.

Viis minutit pärast Rätteli tabamust vähendas Laurits Pärnu kaotusseisu ühe värava võrra. Pärnakatele tõi olulise viigipunkti kaitseliini tugisammas Karl Palatu, kes oli täpne 85. minutil.