PJK lõpetas Euroopa meistrite liiga võiduga

Tipptase taas katsutud, püüavad PJK valgesärgid nüüd Flora ja teiste vastu puhtaid pabereid pidada. Foto: Ants Liigus

Pärnu Jalgpalliklubi (PJK) naiskond võitis pühapäeval Sloveenias Lendavas naiste Euroopa liiga alagrupiturniiri viimases mängus 2:1 Montenegro Ekonomisti.

Mäng algas ettevaatlikult, kuid seitsmendal minutil õnnestus PJK mängijal Grete Ojalal skoor avada. Väravast indu saanud pärnulannad lisasid survet ja võttis vaid viis minutit aega, kui skooris Kairi Himanen, tuues tabloole numbrid 2:0.

17. minutil teenisid montenegrolannad penalti, kuid nende 20aastane kapten Ivana Krivokapić lõi väravast mööda. Pärast seda langesid pärnakad kaitsesse ja erilisi võimalusi neil esimesel poolajal enam ei olnud. Aga midagi erilist ei suutnud Montenegro mängijadki ja nii PJK 2:0 eduga avapoolaeg lõppeski.