, veebitoimetaja
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskonnal tuli Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 25. voorus tunnistada FC Infoneti II meeskonna paremust.

Mängu avapoolajal löödi vaid üks värav, kui Denis Kotov koduväljakul mänginud pealinna meeskonna pooltunni möödudes juhtima viis.

Tõeline väravate virvarr läks lahti teisel poolajal, kui Timur Bulavkin ja Eduard Golovljov Infoneti poolaja keskel paarikümne minuti jooksul juba 4:0 juhtima viisid.

Seepeale äratasid Vändra meeskonna lootuskiire Toomas Mangussoni ja Mihhail Kravtšenko väravad, mis nelja minutiga kaotusseisu kahele väravale vähendasid, kuid Anton Aristov värav kohtuniku antud lisaminutitel tegi mängu lõppseisuks 5:2 ja andis kindla võidu pealinna meeskonnale.

Vändra Vaprus on 28 punktiga turniiritabelis kaheksandal kohal.

Vapruse järgmine mäng on järgmisel pühapäeval võõrsil FC Levadia duubelmeeskonnaga.