Vaprus kaotas väravasajus FC Levadia duublile

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vaprus ja FC Levadia II meeskond lõid Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 26. voorus üheksa väravat, võitja au jäi pealinna meeskonnale.

Vaprus asus Levadia koduväljakul juba 4. mänguminutil Toomas Mangussoni tabamusest juhtima, kuid poolajavileks saatis Levadia duubelrivistus pärnumaalaste väravasse vastuseks kolm palli, mis kaalukausid teisele poole kallutas.

Teisel poolajal lõi Levadia oma neljanda värava, mille peale vastasid Vändra meeskonnast tabamustega Toomas Eier ja Kaarel Saaremets, äratades lootused punktilisa teenida taas ellu.

Paraku kustusid need kümmekonna minuti pärast, kui Levadia II meeskond lõi oma viienda ja kuuendagi värava, tehes lõppskooriks 6:3.

Vändra Vaprusel on 26. vooru järel 28 punkti, millega asutakse tabeli üheksandal real.

Vapruse järgmine mäng on laupäeval kodustaadionil Kiviõli Irbisega.