Noored motomehed tõid Lätist kulda ja hõbedat

Kevin Saar.
Kevin Saar. Foto: Rauno Kais

Võidukihutamisega Pilsblidenes lõppenud Läti motokrossi meistrivõistlustel teenisid Pärnumaa sportlased kolm kuldset ja ühe hõbedase medali.

Quadracer’ite eliitklassis tuli 15aastane Kevin Saar Pärnu motoklubist nii finaaletapil kui hooaja kokkuvõttes kindlat esikohale. Paikuse motoklubi sõitja Kaspar Kangur kihutas Pilsblidenes kolmanda koha vääriliselt ja talle kuulub meistrivõistlustel kaheksas koht.

65 ccm masinaklassis tuli Läti meistriks Tihemetsa klubi tulevikulootus Romeo Karu, kes sai otsustaval etapil teise tulemuse. Quad 100 klassis pani Joosep Eesmäe (Pärnu MK) viimasel krossil taas oma paremuse maksma ja talle kuulub lõunanaabrite meistritiitel.