Pärnakate klubi alustas Venemaa karikavõistluste finaalturniiri teist etappi võidukalt

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Taavi Tamm.
Taavi Tamm. Foto: beachsoccer.ru

Peterburi rannajalgpalliklubi FC City, mille ridadesse kuuluvad ka pärnakad Aleksei Galkin ja Taavi Tamm, alustas Sotšis Venemaa karikavõistluste finaalturniiri teist etappi võidukalt, alistades 3:2 Anapa Legioni.

Mängu läks kolmanda minuti alguses juhtima Anapa meeskond, kuid City suutis kiiresti viigistada. Teisel kolmandikul lõi City kaks väravat, asudes 3:1 juhtima. Viimasel kolmandikul lõid anapalased ühe värava tagasi, kuid Peterburi meeskonna võitu see ei vääranud.

Homme mängib FC City Moskva Lokomotiivi ja ülehomme Peterburi Zolotoiga.