Galkini ja Tamme teekond Venemaa karikani katkes

Lauri Habakuk
, reporter
Taavi Tamm (sinises) ja Aleksei Galkin (valges) esindavad Eesti meistrivõistlustel Pärnu klubi FC ValiceCar värve. Foto: Ants Liigus

Peterburi FC City eest mänginud pärnakate Aleksei Galkini ja Taavi Tamme võitlus Venemaa rannajalgpalli karika nimel lõppes eile, kui nad kaotasid alagrupi otsustavas mängus linnarivaal Zolotoile.

Peterburi FC City kaotas viimasel minutil tabamuse kirja saanud Zolotoile napilt 3 : 4.

«Oli tõsine võitlus selle nimel, kes pääseb alagrupist teisena edasi,» lausus FC City väravavaht Taavi Tamm vahetult pärast rasket mängu. «Vastas oli kolm Brasiilia koondislast ja väga tugevad Vene mängijad. Kahjuks tuli võtta vastu kaotus vastaste viimase minuti väravast ja selleks korraks on turniir meile läbi.»