Enn Hallik
, sporditoimetaja
Foto on illustratiivne.
Foto on illustratiivne. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Eesti korvpallikarikavõistluste kaheksandikfinaali avakohtumises võitis Pärnu meeskond Torma spordihoones meistrivõistluste teises liigas mängivaid kohalikke 99:87. Kordusmäng on 8. oktoobril Pärnus, kahe mängu kokkuvõttes parem saab vastaseks Eesti meistri TÜ/Rocki.

Torma oli 50pealise publiku meeleheaks esimese veerandi järel tänu kolmepunktivisetest saavutatud 15:0 edule 35:26 ees. Teise liiga meeskond sai meistriliigaklubi vastu üheksa segamatut kaugviset ja nii võinuks avavile kõlada seisul 27:0!

Teise veerandi võitis Pärnu 23:16, aga oli poolajavileks veel 49:51 taga. Kahel viimasel perioodil jäädi siiski peale 21:15 ja 29:21 ja vormistati tosinapunktine võit.