Võrkpallurid alustasid kodust turniiri võiduga

Andris Tammela
, reporter
Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Mullune Eesti meister Pärnu võrkpalliklubi meeskond alustas koduses spordihallis toimuvat nelja meeskonna turniiri võiduga, kui 4:0 (25:20, 25:18, 25:16, 25:16) saadi jagu Eesti mullusest kolmandast TTÜ meeskonnast.

Pärnu meeskonna mänedžeri Reio Tilga selgitusel mängitakse kõigis kohtumistes neli geimi, mistõttu võib mäng ka viiki jääda. Olulised on võit ja geimipunktid.

Lisaks kahele Eesti tipule osalevad turniiril ka Läti meeskonnad Jelgava VK Biolars ja Ozolnieki Poliurs. Homme kell 12 kohtub Pärnu esmalt Jelgavaga ja kell 17 Poliursiga.