Linnameeskonnast tiitlinõudlejale vastast ei olnud

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu linnameeskond.
Pärnu linnameeskond. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu linnameeskond kohtus reedel Tallinna A. Le Coq arenal jalgpalli Eesti meistrivõistlustel turniiritabeli liidri Tallinna FC Floraga ja pidi tunnistama vastaste kindlat paremust tulemusega 0:4.

Kohtumise avavärava lõi 22. minutil Rauno Sappinen. 42. minutil lõi Sappinen oma teise värava seisuks 2:0.

Teist poolaega alustas samuti paremini Flora ja 54. minutil viis Andre Frolov tiitlinõudlejad juba 3:0 juhtima.

86. minutil lõi Gert Kams 4:0.

Linnameeskonna mängija Martin Vunk ütles kohtumisejärgselt Postimehele, et meeskond jäi Florale alla taseme poolest.

„Tahtmist oli aga tuleb lihvida end paremaks, et selliste vastastega mängida,“ ütles Vunk. „Enesekindlust ja jalaga mängu on vaja kasvatada.“

75 punkti kogunud Flora on nüüd ühe jalaga tiitlis kinni, sest neli vooru enne meistrivõistluste lõppu edestatakse teisel kohal olevat Tallinna FC Levadiat kuue punktiga. Levadia alistas laupäeval pärnakate lähikonkurendi Tartu JK Tammeka 1:0.

Pärnu linnameeskond jätkab 25 punktiga kümne meeskonna seas seitsmendal kohal. Tammeka kaotab Pärnule kolme punktiga.

Koondisemängude tõttu tuleb meistriliigasse nüüd kahenädalane paus ja linnameeskond peab oma järgmise mängu 17. oktoobril Pärnu kunstmurustaadionil kui võõrustatakse neljandal kohal olevat Tallinna FC Infonetti.