Võrkpallurid jätkavad täiseduga

Andris Tammela
, reporter
Pärnu võrkpallurid ei ole kodusel turniiril loovutanud vastastele geimigi.
Pärnu võrkpallurid ei ole kodusel turniiril loovutanud vastastele geimigi. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu spordihallis nelja meeskonna võrkpalliturniiril jätkab Pärnu VK pärast kahte vooru täiseduga. Täna keskpäeval saadi jagu Läti meeskonnast Jelgava VK Biolarsist 4:0 (26:24), 25:16, 250:20, 25:19).

Pärnu meeskonna mänedžeri Reio Tilga selgitusel mängitakse kõigis kohtumistes neli geimi, mistõttu mäng võib ka viiki jääda. Olulised on võit ja geimipunktid.

Peale kahe nimetatu osalevad Ozolnieki Poliurs Lätist ja Eesti mullune kolmas TTÜ. Esimeses voorus alistas Pärnu TTÜ 4:0.

Ülejäänud mängudes alistas Jelgava Ozolnieki 3:1 ja Ozolnieki sama tulemusega TTÜ.

Nii on Pärnul tabelis kaks võitu, Läti meeskondadel mõlemal üks võit ja TTÜ jätkab võiduta.

Turniir lõpeb täna kell 17 algava Pärnu VK ja Ozolnieki vahelise mänguga.