Andris Tammela
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Reedel ja laupäeval toimus Pärnu spordihallis nelja meeskonna osavõtul võrkpalliturniir, mille võitis kõik vastased alistanud suvepealinna esindus.

Pärnu võrkpallurid alistasid reedel TTÜ võistkonna 4:0 (25:20, 25:18, 25:16, 25:16) ja laupäeval peetud kahes kohtumises Lätist pärit Jelgava VK Biolarsi 4:0 (26:24, 25:16, 25:20, 25:19) ning Ozolnieki VK Poliursi 3:1 (25:19, 28:26, 25:19, 21:25).

Pärnu meeskonna mänedžeri Reio Tilga selgitusel mängiti kõigis kohtumistes neli geimi, mistõttu võis mäng ka viiki jääda. Olulised olid võit ja geimipunktid.

Turniiritabelis oli teine  Ozolnieki alistanud ja TTÜga viiki mänginud Jelgava ning kolmas samuti TTÜst jagu saanud Ozolnieki.

Eesti meistrivõistluste mullune pronksine meeskond TTÜ jäi turniiril viimaseks.