Naiskond põrmustas Tallinna Levadia

PP
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlustel ei andnud endale kuuenda järjestikuse meistritiitli kindlustanud Pärnu jalgpalliklubi võistkond (PJK) Tallinnas sealsele FC Levadiale sõnaõigust ja sai kindla 7:1 võidu.

Juba kolmandal mänguminutil viis Margarita Matjuhhova tabamus Pärnu 1:0 ette, 18 minutil saatis Kairi Himanen palli vastaste väravavõrku ja kaks minutit hiljem suurendas Anastassia Morkovkina meie eduseisu. 25. minutil suutis Levadia mängija Anastassia Dodeltseva vähendada kaotusseisu 1:3ni.

Teisel poolajal tegid taas skoori Matjuhhova ja Morkovkina ning kohtumise lõpuminutitel said jala valgeks Merily Toom ja Anete Paulus.