Pärnu Sadama korvpallimeeskond hoidis kodusaalis meistriliiga tänavuses avavoorus TLÜ/Kalevi vastu suurema osa mänguajast juhtohjasid enda käes, kuid viimasel veerandil veeres võit vastastele. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Täna kodusaalis Eesti meistriliiga avakohtumise pidanud Pärnu korvpalli esindusmeeskond kaotas tasavägises mängus 93:88 TLÜ/Kalevile.

Tallinna tiimi võitu panustas oluliselt 27 punkti visanud ja mängu viimastel minutitel initsiatiivi haaranud leegionär Johnny Berhanemeskel.

Pärnu Sadama resultatiivseim oli 21 punktiga Andrew Warren. Teda toetasid Joonas Järveläinen 18 ja Robert Valge 16 punktiga. Kuus punkti visanud Rain Raadik hankis 17 lauapalli.