Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 34. voorus kodustaadionil Nõmme Kalju duubelmeeskonna käest otsekui ämbritäie külma vett kaela, kui pealinna meeskond avapoolaja keskel kolme minutiga kolm korda võrgu sahisema pani.

Asi kiskus Vapruse jaoks kiiva, kui mängitud oli veidi rohkem kui veerand tundi. Siis skooris Andre-Martin Ilves ja enne kui Vapruse mängija toibuda jõudsid, oli Stanislav Goldbergi ja Andre Järva väravate järel nõmmekate eduseis juba 3:0.

Sellest august Vaprus enam välja ei tulnud. Teisel poolajal suurendas vastaste mängija Erkki Junolainen penaltipunktist edu juba neljale väravale ning Peeter Klein viiele. Lõpuvile kõlades näitaski tabloo vastaste 5:0 võitu.