Enn Hallik
, sporditoimetaja
Andrew Warren.
Andrew Warren. Foto: PP

Korvpalliklubi Pärnu mänedžer Mait Käbin lootis Eesti meistrivõistluste põhiturniiri teises kohtumises võitu väikevend Rait Käbini juhitava TTÜ üle ja võit numbritega 86:77 tuligi.

Pärnu Sadama nime all mängiv klubi esindusmeeskond domineeris esialgu Pärnus toimuma pidanud, aga saali hõivatuse tõttu Tallinna kolitud mängu esimesel poolajal. Esimese veerandi võitis Pärnu 25:22, teise 21:15 ja juhtis riideruumipausiks 46:37.

Siis aga leidis noorem Käbin maa-ala kaitseformatsiooniga pärnakate vastu toimiva rohu, Rait-Riivo Laane vedamisel sai TTÜ oma mängu taas käima, võitis kolmanda veerandi 30:22 ja nii oli seis enne kümmet viimast minutit 68:67 Pärnu ülinapiks eduks.