Andris Tammela
, reporter
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Eesti jalgpalli esiliigas viigistas Vändra JK Vaprus täna kodus FC Kuressaare meeskonnaga 1:1 ja nii selgub meeskonna liigasse püsimajäämine viimases voorus.

Kohtumise avavärava lõi 43. minutil Kuressaare mängija Margus Rajaver. 53. minutil viigistas seisu Kaarel Saaremets.

Vändra Vaprus on voor enne lõppu tabelis 38 punktiga kümne meeskonna seas eelviimane. Tänane vastane FC Kuressaare on kogunud punkti vähem.

Vändralaste ees on Kiviõli FC Irbis 41 ja Tartu FC Santos 39 punktiga.

Viimases voorus kohtub Vaprus Tartus Santosega.

Esiliigast pudenevad aste madalamale kaks viimast. Kaheksas mängib esiliiga B kolmanda meeskonnaga üleminekumänge.

Voor enne lõppu ei ole aga selge ka see, milline meeskond pääseb tulevaks hooajaks meistriliigasse. Parima iseseisva klubina on neljandal kohal paikneval Tallinna JK Kalevil koos 46 punkti. Rakvere Tarvas kaotab pealinlastele kahe silmaga.