Vapruse saatus selgub viimases voorus

PP

Eesti esiliigaturniiril mängiv Vändra Vapruse jalgpallimeeskond viigistas koduväljakul FC Kuressaarega 1:1. Kohtumise avavärava lõi 43. minutil Kuressaare mängija Margus Rajaver ja 53. minutil saatis palli vastaste väravavõrku vändralane Kaarel Saaremets.

Vaprus on voor enne lõppu liigatabelis 38 punktiga kümne meeskonna seas üheksas ja edestab punase laterna rollis FC Kuressaaret ühe punktiga.

Vändralaste ees on Kiviõli FC Irbis 41 ja Tartu FC Santos 39 punktiga. Hooaja viimases mängus kohtub Vaprus Tartus Santosega ja siis selgub, kas meeskond jääb esiliigasse püsima.