Riias võiduarve veel ei avanenud

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Pärnu meeskonna värskeim täiendus Paulius Petrilevicius on end kohe üksnes heast küljest näidanud. Foto: Margit Enno

Pärnu Sadama korvpallimeeskond mängis Riias Balti liiga alagrupimängu kohaliku Baronsiga, 65:73 kaotus tähendab, et võiduarvet selles sarjas avada veel ei õnnestunud.

Barons sai kirja esimese võidu, Pärnu jäi nelja kaotusega A-alagrupi punaseks laternaks. Järgmine võimalus tabelisse võidupunkt kirjutada on pärnakatel juba teisipäeval, kui kodusaalis mängitakse seni kaks võitu ja kolm kaotust teeninud Leedu Kedainiai Nevezisega.

Pärnulased kaotasid Riias Baronsile poolaja 29:36 ja olid kolmandal mänguveerandil korraks kaotusseisus 36:51. Ometi suudeti veerandi lõpuks kõva pingutuse ja eriti meeskonna värskeima täienduse Paulius Petrileviciuse õnnestumiste toel mängu tagasi tulla, nii et viimasele perioodile mindi vaid neljapunktises kaotusseisus, 49:53.