Oh kui magus võit!

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Andrew Warren võttis mängu lõpusekundeil vastutuse enda peale, tabas kaugviske ja aitas Pärnu võidule. Foto: Ants Liigus

Nagu katkine plaat kordan: parim sport on see, kui omad poisid vastast materdavad, siis lootusetult hätta jäävad, aga lõpusekundil võidu välja rebivad.

Just nii võitis Pärnu Sadama korvpallimeeskond Balti liigas 81:80 Leedu Nevežist.

Mängu hiilgavalt alustanud pärnakad esinesid viimasel veerandil masendavalt, andes ära 14punktise edu ja jäädes paar minutit enne lõpusireeni taha 72:78. Mitmel rünnakul ei jõutud viskele või tehti hädasooritus, Kedainiai Nevežise kogenud mängijad aga aina kombineerisid ja tabasid.