Pärnu võrkpalliklubi meeskond astus ühe jalaga karikafinaali

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Pärnu võrkpalliklubi meeskond ei lasknud karikavõistluste poolfinaali esimeses mängus end Järvamaa võrkpalliklubi meeskonnal üllatada. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Tiitlit kaitsev Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti karikavõistluste poolfinaali esimeses mängus Paides kindla 3:0 võidu Järvamaa võrkpalliklubi meeskonna üle.

Avageimis oli Pärnu võrkpallimeeskonna ülevõim oli ilmne  - vastastele lubati vastastele 11 punkti.

Teises geimis hoidsid pärnakad mõnepunktilist edu lõpuni ja vormistasid võidu numbritega 25:21.

Kolmandaski geimis ei andnud Pärnu meeskond vastastele suurt lootust ja võitis selle 25:14.

Pärnakate ja järvalaste poolfinaali korduskohtumine mängitakse 9. detsembril Pärnus.

Teises poolfinaalis on vastamisi Rakvere võrkpalliklubi ja Tartu Bigbank.

Karikafinaal mängitakse 26. detsembril.

Mullu alistas Pärnu võrkpalliklubi meeskond karikavõistluste finaalis 3:1 TTÜ meeskonda.