Enn Hallik
, sporditoimetaja
Andrew Warren.
Andrew Warren. Foto: Ants Liigus

Pärnu Sadama korvpallimeeskond oli Eesti meistriliigas AVIS Rapla vastu poolajaks tosina punktiga ees, aga lõpuvileks ikka numbritega 76:83 kaotaja.

Rapla mehed teenisid sellega kuuenda järjestikuse võidupunkti ja on tabeli teisel real Kalev/Cramo ja TÜ/Rocki vahel, Pärnu meeskond on enne Eesti liiga laupäevast mängu Tartus TÜ/Rockiga nelja võidu ja kolme kaotusega neljas.

Mäng Raplas algas kohalikele rea pallikaotuste, pärnakatele hulga vabavisetega, avaveerandi järel juhtis nii rünnakul kui kaitses kindlamalt mänginud Pärnu 25:18. Teisel veerandil sai Rapla oma mängu käima, aga Pärnul oli peamiselt Andrew Warreni ja Paulius Petrileviciuse vedamisel alati vastus olemas. Poolajale mindi Pärnu 45:33 eduseisus.