Tartus häviti 30 silmaga

Enn Hallik
, sporditoimetaja

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kohtus Alexela Eesti meistrivõistluste põhiturniiril Tartus TÜ/Rockiga, jäi jätkuva surve alla ja kaotas 63:93.

Eesti meister TÜ/Rock domineeris mängu algusest saati nii ladusa rünnaku kui pidava kaitsega. Hästi kammitseti Eesti liiga resultatiivseimat meest Andrew Warrenit (kes jäigi viie punkti peale) ja võideti avaveerand 32:20. Teisegi perioodi võitis Tartu 21:15, juhtis poolajaks 53:35 ja mäng oli sisuliselt tehtud.

Kolmandal veerandil hoidis tugevat kaitset harjutanud TÜ/Rock Pärnu mehed vaid kümne punkti peal ja läks viimasele perioodile 71:45 eduseisus. Kümme viimast minutit kuulusid lõpusireeni ootamisele, see kõlas seisul 93:63 Tartule.