Pärnu Sadam kaotas tasavägise mängu

Andris Tammela
, reporter
Pärnu Sadama meeskonna pink. Mustas ülikonnas on meeskonna peatreener Heiko Rannula. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu Sadama korvpallimeeskond pidi reede õhtul tunnistama Valgas sealse Max&Moorits meeskonna paremust 71:79.

Kohtumine kulges algusest lõpuni tasavägiselt, kuid kodumeeskonna dikteerimisel. Valga juhtis pärast esimest veerandaega 27:26 ja poolajapausile mindi seisul 45:42. Pärast kolmandat veerandit särasid tablool numbrid 64:59 kodumeeskonna kasuks.

Pärnu meeskonna poolel tegi taas hiilgemängu Andrew Warren kes sai kirja kaksikduubli. Warren viskas 31 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Vastaste poolel oli resultatiivseim Martins Berkis 26 punktiga.

Pärnu Sadam jätkab turniiritabelis üheksa meeskonna seas seitsmendal kohal, Valga on aste kõrgemal.

Pärnu meeskond peab järgmise kohtumise teisipäeval kui Balti liigas kohtutakse Tallinna Kalevi spordihallis TLÜ Kalevi meeskonnaga.

Järgmise meistriliiga mängu mängib Pärnu Sadam alles 30. detsembril kui koduses spordihallis võõrustatakse liiga liidrit Tallinna BC Kalev/Cramot.