Lauri Habakuk
, reporter
Taavi Hämarsalu (nr 9) tabas Valga-Valka tiimi vastu kolm kolmepunktiviset.
Taavi Hämarsalu (nr 9) tabas Valga-Valka tiimi vastu kolm kolmepunktiviset. Foto: Liisi Ploom/Valgamaalane

Pärnu Sadam kaotas reede õhtul Valga spordihallis Alexela korvpalli meistriliiga mängus 71:79 BC Valga-Valka/Maks & Mooritsa meeskonnale.

Kogu mäng kulges tasavägiselt, kuid kodumeeskond oli pidevalt mõne punkti võrra ees: piirilinna tiim juhtis pärast esimest veerandaega 27:26 ja poolajapausile minnes 45:41. Pärast kolmandat veerandit olid võõrustajad ees 64:59.

Hoolimata sellest, et Eesti-Läti ühismeeskond oli pea kogu mängu juhtinud, jõudis Pärnu Sadam kolm minutit enne lõppu viigiseisu 68:68. Niisiis tekkis pärnakatel võimalus juhtimagi minna, kuid seejärel tabas Kristo Saage oma ainsa kolmepunktiviske ja võõrustajad läksid lõplikult oma teed: Valga lõpetas mängu 11:3 spurdiga.