Pärnu kaotas trilleris Balti liiga liidrile

Lauri Habakuk
, reporter
Pärnu meeskonna tulemuslikem mängija oli 21 punktiga uus mees Mark Dorris.
Pärnu meeskonna tulemuslikem mängija oli 21 punktiga uus mees Mark Dorris. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Tänaõhtuses Pärnu spordihallis toimunud korvpalli Balti liiga mängus võitis kohalik esindusmeeskond alagrupi liidri Lietkabelise vastu poolaja üheksa punktiga, kuid kaotas mängu 92:97.

Pärnu Sadam haaras kohe mängu alguses initsiatiivi ja juhtis pärast esimest veerandit 26:18. Poolajapausile mindi kodumeeskonna 52:43 eduseisus.

Kolmandal veerandajal haarasid leedukad juhtohjad ja võitsid selle 29:14. Ühtlasi oli see ainus veerandaeg, mille külalismeeskond võitis. Pärast pinevat heitlust viimasel veerandil ei suutnud pärnakad otsustavaid viskeid tabada ja nii tuli neil vastu võtta viiepunktine kaotus.