Lauri Habakuk
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kolmapäeva õhtul Pärnu spordihallis toimunud korvpalli Balti liiga mängus võitis kohalik esindusmeeskond alagrupi liidri Lietkabelise vastu poolaja üheksa punktiga, kuid kaotas mängu 92:97.

Pärnu Sadam haaras kohe mängu alguses initsiatiivi ja juhtis pärast esimest veerandit 26:18. Poolajapausile mindi kodumeeskonna 52:43 eduseisus.

Kolmandal veerandajal haarasid leedulased juhtohjad ja võitsid selle 29:14. “Eks seda oli arvata,” nentis Pärnu tiimi juht Mait Käbin. “Vastased jäid tavapärasest kauemaks riietusruumi. Sealt oli oodata, et tuleb väga kõva kaitse peale, ja nii ka läks.”