Säästurežiimil pallurid jäid liidriks

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Pärnu meeskonna raudvara temporündaja Tamar Nassar on euromängule minnes terve ja heas vormis. Foto: Urmas Luik

Täna hommikul Belgiasse eurosarjamängule lennanud Pärnu võrkpallimeeskond madistas nädalavahetusel kodus lätlastega, võttes kuuest võimalikust viis punkti ja jätkates Saja liiga juhtimist.

Põhiturniiril 16 mängust 14 võitnud pärnakatel on tabelis 42 punkti, ühe mängu vähem pidanud Tallinna Selveril ja Riia RTU/Robežsardzel 33, Tartu Bigbankil 27.

Laupäeval võõrustas Pärnu võrkpalliklubi Jelgava Biolarsi, meeskonda, kellelt baltlaste ühisliiga põhiturniiri esimeses ringis ainus kaotus teeniti. Kaotusest poldud kaugel seegi kord – avageim kaotati 20:25, maratoniks kujunenud teine geim võideti 35:33, taas jäädi 18:25 tulemusega tagaajajaks, aga neljas geim kallutati omale 25:19 ja viies napilt 15:13.