Lauri Habakuk
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna õhtul Pärnu spordihallis Eesti meistriliiga mängus võitis Pärnu korvpalli esindusmeeskond 76:57 Audentese SG/Noortekoondist.

Pärnakad haarasid kohe mängu alguses juhtohjad ja võitsid esimese veerandi 22:12. Poolajapausile mindi kodumeeskonna 42:22 eduseisus.

Pärnu Sadam jätkas kolmandal veerandilgi mängu valitsemist, kuid viimase perioodi võitsid noortekoondislased 24:18.

Pärnu tulemuslikemad mängijad olid Joonas Järveläinen ja Paulius Petrilevicius, kes mõlemad viskasid 12 punkti. Peale selle hankis Petrilevicius üheksa lauapalli.

Järveläinen mängis täna vaid kümme minutit ja 40 sekundit, kuna vigastas teise veerandi lõpus küünarliigest. Niisiis, Järveläinen teisel poolajal väljakule ei tulnud.

Südi mängu näitaks ka kümme punkti visanud ja kaheksa lauapalli võtnud Karl-Martin Kask.

Kaotajate suurim skooritegija oli 17 punktiga Kregor Hermet. Siim-Markus Post viskas 15 punkti.

Pärast tänast mängu on Pärnu Sadam Eesti meistriliigas kuue võidu ja 11 kaotusega kuuendal kohal. Veel avamata võiduarvega Audentese SG/Noortekoondis on 18 kaotusega üheksas.