Pärnu Sadam kaotas Balti liiga kaheksandikfinaalis suurelt

Lauri Habakuk
, reporter
Pärnu Sadama pink. Foto on illustratiivne.
Pärnu Sadama pink. Foto on illustratiivne. Foto: ARDI TRUIJA/PRNPM/EMF

Pärnu korvpalli esindusmeeskond kaotas täna Leedus Balti liiga kaheksandikfinaalis 61:101 Šiauliaile.

Pärnu võitis tugeva Šiauliai vastu esimese veerandi 27:21, kuid teisel perioodil pani kodumeeskond oma paremuse maksma. Šiauliai võitis teise veerandaja 17 punktiga ja poolajapausile mindi leedukate 51:40 eduseisus.

Kolmanda ja neljanda veerandi võitis samuti Šiauliai vastavalt 28:10 ja 22:11.

Võitjate tulemuslikem mängija oli 21 punktiga Cameron Ayers. Väärib märkimist, et Ayers tabas nii kahepunkti- kui vabaviskeid eksimatult. Kolmepunktijoone tagant tabas ta seitsmest viskest viis.

Pärnu resultatiivseim oli 21 punktiga Mark Dorris. Teda toetas 15 punkti ja seitsme lauapalliga Paulius Petrilevicius.

Mullu mängisid Pärnu ja Šiauliai samuti Balti liiga kaheksandikfinaalis. Toona võitis Šiauliai kahe mängu kokkuvõttes 190:141.

Balti liiga kaheksandikfinaali korduskohtumine Pärnu Sadama ja Šiauliai vahel on 25. veebruaril Pärnu spordihallis.

Järgmine Pärnu tiimi mäng on tuleval teisipäeval Pärnu spordihallis, kui Eesti meistriliiga mängus võõrustatakse sel hooajal kohalikus liigas vaid võite tunnistanud Tallinna BC Kalev/Cramot.