Võit tuli, aga võinuks rõõmsamalt

Enn Hallik
, sporditoimetaja

Pärnu võrkpalliklubi meeskond võitis baltlaste Saja liigas Vilniuse Flamingo Volley-SM Taurase kaotatud avageimi järel 3:1.

“Kolm maksimaalset punkti küll teenisime ja iga punkt viib meid liiga finaalturniiri kodus korraldamisele lähemale, aga meie mäng võinuks sujuvamalt joosta,” rääkis pärnakate peatreener Avo Keel.

Leedu pallurid tulid Pärnu vaid ühe treeneri ja üheksa mängijaga ning näitasid esimeses võidetud geimis ja kolme järgmise geimi algfaasis üsnagi terast mängu. Leedulaste serv töötas, pärnakate oma mitte: avageimi kuuest esimesest punktist teenis Vilnius viis pärnakate servivigadest, edasi oli palling mängu lõpuni pehmeke. Külalised näitasid korralikku platsimängu ja lõid valusalt nii nurgast kui keskelt (Pärnu temporünnak hakkas tööle alles mängu lõpus).