Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Pärnu jalgpalliklubi naiskond mänguks valmistumas.
Pärnu jalgpalliklubi naiskond mänguks valmistumas. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai Eesti meistrisarjas kirja teise võidu, alistades Tartus 2:0 sealse Tammeka.

Pärnu naiskonna mõlemad väravad sündisid teisel poolajal. 65. minutil saatis Anastassia Morkovkina väravavõrku 11 meetri karistuslöögi, 78. minuitl suurendas ta skoori mängusituatsioonist.

Meistritiitlit kaitsev Pärnu naiskond jätkab kahe vooru järel täiseduga. Turniiritabelis on kolm punkti rohkem ühe mängu enam pidanud Tallinna Levadial. Pärnakatega ühel real on veel FC Flora, kes pole samuiti kahes mängus punkte loovutanud.

Pärnakate järgmine mäng on laupäeval kodus Põlva Lootosega.