Noored vibukütid jätsid kolm esikohta koju

Eesti karikavõitja Reena Pärnat tulejoonel.
Eesti karikavõitja Reena Pärnat tulejoonel. Foto: Urmas Luik

Eesti noorte karikavõistlustel Tammiste vibustaadionil selgitati võitjad 15 arvestuses.

Neidude võistlusel oli 621 silmaga ülekaalukalt parim Järvakandi Ilvese klubi esindav pärnulanna Reena Pärnat.

Meelise klubi laskuritest said Taisi Telve kolmanda (459) ja Reti Randorg neljanda koha (417).

Poiste sportvibu klassis teenis esimese auhinna Pärnu Meelise klubi sportlane Markus Vaikjärv 646 silmaga, tema klubikaaslane Romet Reilson sai seitsmenda tulemuse (418 silma). Tidettide arvestuses tuli poiste võitjaks Markus Visnapuu (669), Emil Andrea Pukk sai viienda koha (616), Janar Visnapuu oli kuues (609) ja Rando Randma seitsmes (583).

Tüdrukute sportvibu klassis oli meie parim Kristel Peet kolmas (595), Kätriin Taal tuli viiendaks (573), Berit Toome kuuendaks (545) ja Birgit Kreem seitsmendaks (486).

Tüdrukute tidettide seas sai Kendra Lelov 597 silmaga viienda tulemuse, kadettide hulgas oli Hanna Maria Salong neidudest neljas (487) ja Sander Landingile kuulus noormeeste kuues koht (456).