Linnameeskond sai Tarvaselt napi kaotuse

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 28. voorus tunnistama Rakvere Tarvase 5:4 paremust.

Mängu avavärava lõi penaltist Pärnu mängija Albert Anissimov juba 3. mänguminutil. Järgnenud 18. minutil pärnaka Envar Lauteri ja 20. minutil Kris Korni löödud väravate järel läks Pärnu juhtima 3:0.

Seejärel võtsid vastased hoogu ja Tarvase vutimehed saatsid Pärnu meeste väravasse pallid 41, 47. 53. ja 60. minutil. Kuigi Kris Korni 74. minutil vastaste võrku saadetud pall viigistas mänguseisu, suutis Tarvase mängija Sergei Akimovi 77. minutil löödud värav viia Rakvere mehed võidule.