Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Viljandimaal Võhmassaares sõitis täna kella 16 ajal kraavi Pärnusse teel olnud liinibuss, milles oli neli reisijat. Ükski inimene õnnetuses viga ei saanud.

Homme ulatub Eesti kohale kaugelt põhjast väheaktiivne madalrõhulohk ning siinne ilm on veel rahulik ja talvine.

Laupäeval jooksis Vinni vallas Aartika jõulukülast minema noor emane põhjapõder, jättes isase kaaslase nukrutsema.

Kuigi Eesti jalgpallikoondise kapten Raio Piiroja (32) säras aasta sportlaste valimise õhtul, kõrval abikaasa Marje, ei ole ta oma isikliku hooajaga rahul.

Koeru valla valimiskomisjon peatas endise Koeru kirikuõpetaja Allan Praatsi volitused vallavolikogus, sest ta ei võtnud volikogu tööst osa.

Pühapäeva õhtul kella 18.52 paiku saabus päästjatele kõne linnakodanikult, kes rääkis, et Lapsed on läinud Tartus Anne kanali õhukesele jääle.

Haridusministeerium külvab omavalitsusjuhtide hinnangul segadust teatega, et omavalitsused maksavad õpetajatele palka vähem, kui riik selleks raha eraldab.

Nädalavahetusel loodud Reformierakonna Kihnu piirkonda valiti juhtima Mihkel Leas, piirkonna juhatuses on veel Janno Kuldkepp ja Maris Valm.

Tehnilise järelevalve amet (TJA) tuletab ehitiste omanikele meelde, et ohutuse tagamiseks tuleb pidevalt jälgida katusele kogunenud lume kogust ning lumi ja jää õigeaegselt ära koristada.

Möödunud aasta viimasel päeval käivitunud rahva ja eluruumide loenduse käigus on tänase seisuga täitnud küsimustiku 15 608 pärnumaalast, mis on 18 protsenti siinsest eeldatavast elanikkonnast

Valesti parkinud autoomaniku käest aasta tagasi peksa saanud eakas kojamees ootas mitu kuud, et vägivallatseja karistada saaks, ent peab nüüd ootamatult ise koos naisega tõrjuma kriminaalsüüdistust ründamises, kirjutas Õhtuleht.

Laupäeval kell 15.04 teavitati päästeteenistust, et Pärnu linnas Jannseni tänaval tuleb korteris pistikupesast suitsu.

Pärnus tegutseva suurettevõtte emafirma Scanfil läks alanud aastal Helsingi börsile. 2. jaanuaril hakati 35aastase telekommunikatsioonisektori lepingulise allhankekompanii aktsiaga kauplema Helsingi börsil.

Täna varahommikul enne kella kuut sadas kõikjal Eestis lund. Teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel olid lumised või soolalumesegused.

Täna alanud osalejate regisreerimisel aprillis Pärnu jõel toimuvale Türi-Tori jõemaratonile pani ennast esimesena kirja võistkond, kes kavatseb 78kilomeetrise distantsi läbida vesijalgrattal.

KINO

Mai kinos
kl 18, 20 „Tumedaim tund“.
www.maikino.ee

Puhvetis A.P.T.E.K.
kl 20 film „Samsara“ (eestikeelsed subtiitrid).

Sel reedel, 13. jaanuaril kannab Pärnu ööklubi Mirage lavalt ette kõik oma parimad hitid Euroopa tantsumuusikatabeleid vallutanud DJ Aligator.

Lääne prefektuuri haldusala koolides õppivatele abiturientidele tutvustatakse abipolitseinikuks saamise ja olemise võimalusi.

Kuni märtsikuu lõpuni saavad lasteaiad ja üldhariduskoolid keskkonnaametilt tellida talviseid õppeprogramme.

Vaheaja viimastel päevadel sõitsid 4H Pärnumaa piirkonna noored kokku Tootsi, et osaleda laagris „Õpime tegutsedes“, laagri korraldas seekord 13-liikmeline Pärnumaa noortejuhatus.

Kuidas teile meeldiks ärgata sügisööl kell 01.35, kuna läbi une kuulete tumedat matsu ja tööle hakanud häiresignalisatsiooni heli? Ega vist ei meeldi küll! Aga te tõusete voodist ja avastate, et eramu tänavapoolsest aknast on sisse visatud poolik telliskivi. Kes? Miks?

Kodutekstiilide tootja ja Pärnumaa edukamaid ettevõtteid AS Wendre omanik ja nõukogu esimees Peter Hunt osales täna Pärnu haiglas esimestele tänavu sündinud beebidele kingitud tekkide-patjade üleandmisel.

Küsitluses on osalenud  inimest