Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Kui seni olid kõik finaalseeria mängud lõppenud kodumeeskonna võiduga, siis reedel suutis Pärnu võrkpalliklubi selle ahela katkestada ja alistas kaotatud avageimi järel Bigbank Tartu. Kohtumine lõppes suvepealinna meeskonna 3:1 (20, -21, -22, -23) võiduga. Pärnu läks sama skooriga ka seeriat juhtima ja võib meistritiitli kindlustada pühapäevases kodumängus.

Lauatennis

Homme selguvad Pärnumaal Potsepa liivakarjääris kestuskrossi Eesti lahtiste meistrivõistluste teise etapi võitjad. Kõigis klassides kokku on oodata rajale üle veerand tuhande võidusõitja.

Pärnu Maru purjeklubi lipu all seilavad õed Marjaliisa ja Elise Umb võitsid Prantsusmaal Marseille’ kevadregatil 470-klassi kahepaadil naiste arvestuses teise auhinna.

KK Pärnu noortemeeskond pidas Eesti U18 meistrivõistluste põhiturniiri viimase mängu liidri Audentese I võistkonnaga ja kaotas 61:83. Põhiturniir lõpetati teise kohaga, veerandfinaalis mängitakse kahe võiduni Tallinna Kaleviga. Final Four on aprilli viimasel nädalavahetusel Tartus.

Mootorratturite kestuskrossi Balti meistrivõistluste esimesel etapil Lätis Kesterciemsi rajal teenis Paikuse motoklubi võistkond Läti tiimide Motosports RT ja Moto AZ järel kolmanda auhinna.

Pärnu ja Harju lauatennisistid pidasid 31. kevadet traditsioonilist 100 mängu matši, milles ühe poole kümme mängijat proovib ühe õhtu jooksul järjest ära kõik kümme vastast.

(4)

Pärnu Võrkpalliklubi astus sammukese Eesti meistritiitlile lähemale, kui finaalseeria neljandas mängus alistati võõrsil tiitlikaitsta Tartu Bigbank 3:1 ja asuti nelja võiduni peetavat finaalseeriat 3:1 juhtima.

Pärnule tõid nurgaründajad Andrus Raadik ja Kardo Kõresaar kumbki 14 punkti, Tartu edukaim oli 23 punktiga samuti nurgaründaja Robert Täht.

Seeria järgmine mäng peetakse pühapäeval algusega kell 16.00 Pärnus.

Vaata videost, mida arvab tänasest võidmängust Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber.

Vaata, mida videointervjuus räägib tänasest kohtumisest Rakvere Tarva klubiga Pärnu peatreener Heiko Rannula.

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidasid neljanda omavahelise kohtumise korvpalliklubi Pärnu ja Rakvere Tarvas. Kolme võiduni peetav seeria on nüüdseks tasavägiselt 2:2 ja edaspääsu poolfinaali otsustab järgnev meeskondade viies kohtumine.

(4)

Korvpalli Eesti meistrivõistluste veerandfinaali neljandas mängus võitis Rarvere Tarvas võõral väljakul 65:50 Pärnut. Seeria on nüüd viigis 2:2 ning otsustav matš peetakse pühapäeval. Võitjate poolelt viskas Reinar Hallik 19 punkti. David Haughton lisas 17 punkti ning võttis maha 14 lauapalli.

Täna jätkus Alexela korvpalli meistriliiga play-off Pärnu spordihallis, kus läksid vastamisi korvpalliklubi Pärnu ja Rakvere Tarvas.

Täna jätkub Alexela korvpalli meistriliiga play-off Pärnu spordihallis, kus lähevad vastamisi korvpalliklubi Pärnu ja Rakvere Tarvas.

Eesti jalgpalli meistriliiga kuuendas voorus jäi Pärnu linnameeskond Tallinnas Hiiu kunstmurustaadionil Nõmme Kaljule 1:0 alla.

Pärnumaa sportlased võitsid kadettide Eesti meistrivõistlustel kaks medalit.

Eesti võrkpallikoondise rumeenlasest peatreener Georghe Cretu kutsub 24. ja 31. mail Rootsiga peetavateks EM-valikmängudeks meeskonda 15 meest. Eesti meistrikulda püüdvast Pärnu klubist on nimekirjas vaid Timo Tammemaa, aga temagi võib loobuda.

Pärnu meeskond esines hiljuti lõppenud Balti korvpalliliigas vastavalt võimetele, olles alagrupis viies ja kaotades kaheksandikfinaalis ehk 16 seas veenvalt Šiauliaile.

Pärnumaa spordiliidu / Sindi Kalju tiim teenis rahvusvahelise kabe Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel Lasnamäe KMK ja Nõmme KK järel kolmanda koha. Vene kabes pidid meie noored leppima neljanda kohaga.

KK Pärnu meeskond tegi Rakveres Tarva ülikogenud korvpallurite vastu hiilgava meeskondliku esituse ja läks 90:80 võiduga Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias 2:1 ette.

Mõni päev tagasi Horvaatia meistriks tulnud Eesti sõudjad harjutavad veel päeva-paar Zagrebis ja tulevad siis koju, et valmistuda nii Siili õppuseks kui Sloveenias toimuvaks esimeseks MK-regatiks.

Vaata, mida räägib BC Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber pärast veerandfinaali kolmandas mängus Pärnule alistumist.

Kuulake, mida räägib veerandfinaalseeriat 2:1 juhtima asunud korvpalliklubi Pärnu peatreener Heiko Rannula pärast võitu Tarva üle.

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalsaarias Rakvere Tarva ja Pärnu vahel toimus täna Rakveres kolmas mäng, mille võitis 90:80 Pärnu meeskond. Võitjate parimana viskas Rannar Raap 19 punkti, Tarva suurim skoorija oli 18 silmaga Brandis Raley-Ross, Reinar Hallik lisas 17 punkti.

Seeriat juhtib nüüd 2:1 Pärnu.

Mängu käik:

Pärnu jalgpalliklubi Metropool sai väikeste karikavõistluste 1/64 finaalis väravaterohkes mängus võõrsil jagu SK Eestimaa Kasakatest.

Mootorratturite kestuskrossi Balti meistrivõistluste esimesel etapil Lätis Kesterciemsi rajal startis 99 kaherattalist ja 17 neljarattalist tsiklit. Paikuse motoklubi võistkond teenis Läti tiimide Motosports RT ja Moto AZ järel kolmanda auhinna.

Pärnu Maru purjeklubi lipu all seilavad õed Marjaliisa ja Elise Umb võitsid Prantsusmaal Marseille'i kevadregatil 470-klassi kahepaadil naiste arvestuses teise auhinna. Esikohale tulid jaapanlannad Ai Yoshida Kondo ja Miho Yoshioka ning kolmanda koha said Cassandre Blandin ja Berenice Delpuech Prantsusmaalt.

Pärnu jahtklubi korraldas vastuvõtu Zoom 8 klassi Euroopa meistrivõistlustel edukalt esinenud sportlastele.

Pärnumaa ratsasportlane Andreas Lootus (pildil) sai Ruilas noorte ja juunioride takistussõidu karikavõistlustel teise koha. Hobusel Boy Butterfly takistusi ületanud Lootus pidi tunnistama vaid Tartumaa ratsaspordiklubi esindaja Kristi Luha paremust, kes osales võistlusel hobusega Vacantos.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond sai Eesti meistriliiga teises voorus võõrsil magusa võidu viimaste aastate ühe suurema konkurendi FC Flora üle.

Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria Bigbank Tartu ja Pärnu võrkpalliklubi meeskonna vahel jõudis esmaspäeval Pärnus ülitulise heitluseni, millest väljusid 3:1 (–20, 32, 24, 16) võiduga pärnakad.

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste põhiturniir on läbi ja play-off täistuuridel käimas. Läbi pika hooaja korvpalliliidus peetud statistika räägib asjatundjale nii mõndagi.

Kuni 18aastaste noormeeste Eesti meistrivõistluste finaalturniiril Põltsamaal kogus kolm meeskonda neli võitu, medalite jagamisel läks arvesse üldine geimide suhe.

Jalgpalli Premiumi liiga uustulnuk Pärnu linnameeskond tegi täna hooaja ühe küpsema mängu, kui võõrsil jäi täiseduga jätkavale Nõmme Kalju meeskonnale alla 0:1.

Jalgpalli Eesti meistriliiga 6. voorus võõrustas seni kõik viis mängu võitnud Nõmme Kalju meistriliiga uustulnukat Pärnu Linnameeskonda ning sai tänu Ats Purje väravale 1:0 võidu. Postimees tõi selle kohtumise otsepildis vaatajani, mäng on ka järelvaadatav.

Tallinna FC Flora alistas 3:1 Tartu Tammeka ning FC Infonet sai Viljandi Tulevikust jagu 2:0. Narva Transi ja Paide Linnameeskonna vahelises kohtumises väravaid ei löödud. Liigatabelit juhib 18 punktiga Kalju, Floral on 15 ja Levadial 12 punkti.

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpalli meistriliiga viiendas voorus tunnistama koduväljakul Sillamäe Kalevi 6:1 paremust.

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria sai Tartus mõnevõrra ootamatu jätku, kui seeria avakohtumise koduväljakul 75 minutiga suurelt ja kindlalt 3:0 võitnud Pärnu VK kaotas Bigbank Tartule peaaegu niisama kindlalt ja kiirelt 86 minutiga 0:3 (20, 23, 14).

KK Pärnu meeskond võitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus kodusaalis Rakvere Tarva 75:66 ja viigistas seisu 1:1-le.

Pärnumaa squash’imeistriks tuli Aliis Allas (pildil) ja see on maakonna esivõistluste ajaloos esimene kord, kui õrnema soo esindaja meeste eest väärtuslikema auhinna napsab.

Vaata, mida arvas tänasest mängust Pärnu võrkpallimeeskonna kapten Andrus Raadik!

Vaata, mida arvas peale tänast mängu Tartu meeskonna kapten Argo Meresaar!

Pärnu võrkpalliklubi ja Tartu Bigbank pidasid täna Pärnu spordihallis Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmanda kohtumise, kus Pärnu võitis tänase kohtumise 3:1.  Seega juhib Pärnu finaalseeriat 2:1.

Pärnu võrkpalliklubi ja Tartu Bigbank pidasid täna Pärnu spordihallis Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmanda kohtumise. Mõlemad meeskonnad olid eelnevaltkoduväljakul ühe mängu võitnud ja seis oli 1:1.

Pühapäeval, 19. aprillil toimub Häädemeeste vallas Rannametsa külas kaheksandat korda Rannametsa luitejooks.

Korvpalliklubi Pärnu meeskonna ja Rakvere Tarvase vaheline Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teine mäng Pärnus lõppes pärnakate üheksapunktilise võiduga.

Pärnu võrkpalliklubi ja Tartu Bigbanki vaheline finaalseeria on pärast teist, Tartus peetud lahingut 1:1 viigis, sest pärnakad Taaralinna meeskonnale täna vastu ei saanud ja pidid võtma vastu 0:3 kaotuse.

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalseerias peeti täna teine mäng ning Tartu Bigbank alistas kodusaalis kindlalt 3:0 Pärnu VK. Külalised said geimides vastavalt 20, 23 ja 14 punkti.

Tänase järel on seeria 1:1 viigis.

Eile peeti Harjumaal Ruila tallis Eesti Ratsaspordi Liidu karikavõistlused takistussõidus noortele ja juunioritele, kust Seljametsa tallis treeniv Andreas Lootus naasis noorte vanuseklassis hõbedase karikaga.

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai Eesti meistriliiga teises voorus võõrsil magusa võidu viimaste aastate ühe suurima konkurendi FC Flora üle.

Täna toimus Pärnus Sillakeskuses teist korda trepijooks, millest võttis osa ligimale 50 suurt ja väikest jooksusõpra.