Logi sisse
Aktiveeri
digileht

KINO

Apollo kinos

kl 14.25 „Herakles“ 3D (MS12),

kl 15.40, 19.45, 21.30 „Seksivideo“ (K14),

kl 14.50, 16.30, 19 „Galaktika valvurid“ 3D (MS12),

kl 10.20, 12.15 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 17.20 „Khumba“ 3D (pere),

kl 12.30, 21.15 „Keelatud tants 5“ 3D (MS12),

kl 11.15 „Khumba“ 2D (pere),

kl 17.40 „Ja nii see läheb“ (MS12),

kl 13, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS12).

KINO

Apollo kinos

kl 14.25 „Herakles“ 3D (MS12),

kl 15.40, 19.45, 21.30 „Seksivideo“ (K14),

kl 14.50, 16.30, 19 „Galaktika valvurid“ 3D (MS12),

kl 10.20, 12.15 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 17.20 „Khumba“ 3D (pere),

kl 12.30, 21.15 „Keelatud tants 5“ 3D (MS12),

kl 11.15 „Khumba“ 2D (pere),

kl 17.40 „Ja nii see läheb“ (MS12),

kl 13, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS12).

KINO

Apollo kinos

kl 14.25 „Herakles“ 3D (MS12),

kl 15.40, 19.45, 21.30 „Seksivideo“ (K14),

kl 14.50, 16.30, 19 „Galaktika valvurid“ 3D (MS12),

kl 12.15 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 17.20 „Khumba“ 3D (pere),

kl 12.30, 21.15 „Keelatud tants 5“ 3D (MS12),

kl 11.15 „Khumba“ 2D (pere),

kl 17.40 „Ja nii see läheb“ (MS12),

kl 13, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS12).

Sel nädalavahetusel toimub Pärnus juba teist korda tänavakunstifestival "Sõnum seinal".

(4)

Viies suvi järjest käis Buduaar koos evian®-i suvemodelli finalistidega laupäeval, 27.juulil Pärnu randa kogunenud inimestele ja õhtul ööklubisse Sunset saabunutele oma ilu ja oskusi näitamas.

KINO

Apollo kinos

kl 21.45 „Herakles“ 3D (MS12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.30 „Ahvide planeedi koidik“ (MS12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS12),

kl 22 “Patupuhastus: Anarhia“ (K14),

kl 19 „Galaktika valvurid“ 3D (MS12).

Esmaspäeva õhtupoolikul tegi Pärnumaalt pärit Eesti suusakoondislane Kein Einaste Auto24ringi nime kandval Audru ringrajal Pärnu Postimehe ja A2K spordipoe tervisespordisarja „Tule ringile“ neljandal etapil osalejatele rullsuusakoolituse.

Kolmapäeval, 30. juulil toimub Pärnumaal Kosmonautika puhkekeskuses traditsiooniline kirjandusõhtu, millel tänavu loevad oma loomingut Leelo Tungal, Indrek Hirv ja Kaupo Meiel ning elavat eestikeelset muusikat esitab Heikki Kalle.

Täna algavatel Pärnu bluusipäevadel saab kolme päeva jooksul nautida nii rahulikku ja mõtisklevat kui rokiliku kõlaga bluusimuusikat.

Reedel jõudis Pärnusse Star FMi suvetuur, millele kogunes suur hulk inimesi nii Vallikääru kui Valikääru aasale nautima Koit Toome, Getter Jaani ja Smilersi muusikat.

Laupäeval toimub Uulu vallamaja juures Uulu Lamba Vest, mille üks osa on Eesti meistrivõistlused lambaliha grillimises.

Lähipäevade ilmateade lubab Pärnumaale ja mujalegi Eestisse üle 30 pügala tõusva termomeetrinäiduga kuumalainet.

Täna õhtul saab Pärnu kuursaali kõlakojas kuulata Sandra Nurmsalu ja Margus Vaheri kontserti “Aita mööda saata öö”, kus kõlab eesti estraadiklassika ja artistide omalooming.

Homme asuvad Pärnu rannaklubis Sunset Eesti parima hobimodelli tiitlile võistlema kümme näitsikut, kelle seas on üks pärnakaski.

Täna õhtul leiab Pärnu peopaigas Katlamaja aset iga-aastase Eesti hiphopfestivali soojenduspidu, kus peale kodumaiste andekate räpparite astub peaesinejana üles USAst pärit naisräppar Ashnikko.

 

Pühapäeval, 27. juulil ootab Looduse Omnibuss huvilisi reisile Pärnust Lahemaale.

Pärnu Postimees jagab igal nädalal meelelahutusürituste priipääsmeid.melu@parnupostimees.ee

Laupäeval, 26. juulil esitavad metsosopran Külli Tomingas ja klaverimängija Luca Schieppati Suveaaria festivali raames Pärnu Eliisabeti kirikus kontseptuaalse kontserdiprogrammi "Originaal ja koopia", mis põhineb Sigismund Thalbergi ideel klaverile kohandatud laulukunstist.

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12),

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12).

(1)

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12),

Ansambel Kuldne Trio, kes on mitu korda teatanud oma laialiminekust, tähistab sel kuul juubelituuriga oma 40. sünnipäeva.

Täna jõudsid suvepealinna 60 Skandinaavia luksuslikku sportautot, mis osalevad kokkutulekul Gran Turismo Baltica.

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),    

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 12 „Khumba“ 3D (pere),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12),

kl 22 „Herakles“ 3D (MS 12).

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Antonello Neri Provideos“ (Itaalia).

Kl 19 naabrite portreed/autoportreed. „Dokumentalist“ (Läti).

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „9999“ (Belgia).

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12),

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12),

kl 22 “Patupuhastus: Anarhia“ (K 14),    

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Koera ja jaaguari võitlus“ (Brasiilia).

Kl 19 põlisrahvaste ellujäämine. „Abu Haraz“ (Sudaan).

Sel laupäeval näeb Pärnus hulka unikaalseid veomasinaid, mis osalevad vanade veokate 25. kokkusaamisel.

KINO

Apollo kinos

kl 19, 21.45 „Herakles“ 3D (MS 12),

kl 14.25,16.40, 19.25 „Keelatud tants 5“ 3D (MS 12),

kl 12.15, 14.30 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 16.45, 19.15, 21.15 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 12.30 „Khumba“ 3D (pere),

kl 11.20 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 13.10 „Khumba“ 2D (pere),

kl 16.50 „Segapere“ (MS12),

kl 15 „Üks kohtumine“ (MS 12),

kl 22 “Patupuhastus: Anarhia“ (K 14),    

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Tallinnast Tarifasse“ (Hispaania/Rootsi/Eesti).

Kl 19 portreed. „Hilton!“ (Soome).

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „Uriini vägi“ (Prantsusmaa, Hiina, USA, Inglismaa, Taani ja Hollandi).

Sel laupäeval, 26. juulil saab keset Soomaa ürgseid laasi ja maailma kõrgeima rabarinnaku serval nautida hoogsaid maitseid ja hõrku muusikat, kui avaneb pisifestival Kahvliahvi Metsakohvik.

Esmaspäeva õhtupoolikul osales Auto24ringi nime kandval Audru ringrajal Pärnu Postimehe  ja A2K spordipoe tervisespordisarja „Tule ringile“ rulluisukoolitusel üle poolesaja tervisesportlase.

Nädalavahetusel lõppenud Positivuse festival tõi taas kord kümned tuhanded inimesed sisuliselt naabriaeda, kui Lätis Salacgrivas paitati kuulajaskonna kõrvu nii massiivsete maailmanimede kui tõusuteel olevate koduste bändidega.

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 12, 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15, 22 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),    

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12).

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Nunn“ (Valgevene).

Kl 19 lootus sureb viimasena. „Ramin“ (Gruusia). Nomineeritud festivali Suurele Auhinnale.

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „Christelle’i parukas“ (Belgia).

Pühapäeva õhtul Pärnus toimunud Monoteatri lavastuse “Liblikad siseorganites ehk Armastus, mis päästab maailma” ajal avanenud taevaluugid ja linna kohal sähvivad välgunooled publikut ja näitlejaid ei häirinud – nii publik kui esimest korda üles astunud koomikupaar Jan Uuspõld ja Piret Kalda jäid vapralt oma kohale.

Eile ja täna toimus Pärnus IX üleriigiline külapillimeeste kokkutulek “Laulame-mängime koos”.

Laupäeva õhtul astus Pärnus ranna kõlakojas lavale 80ndate menuansambel Bad Boys Blue.

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 12, 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15, 22 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),      

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12).

 

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Isla Verde pasunad“ (Argentiina).

Kl 19 lootus sureb viimasena. „Doominos efekt“ (Abhaasia). Nomineeritud festivali Suurele Auhinnale.

 

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „Arrieta meetod“ (Hispaania).

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 12, 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15, 22 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),      

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12).

 

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Jalanan: tänavamuusika“ (Indoneesia).

Kl 19 lootus sureb viimasena. „Veri“ (Venemaa). Nomineeritud festivali Suurele Auhinnale.

 

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „Itaalia õppetunnid“ (Venemaa ja Itaalia), „Meie needus“ (Poola).

Sel aastal 65. sünnipäeva tähistav Eesti läbi aegade üks armastatumaid lauljaid, legendaarne Ivo Linna tähistas juubelit menuka galakontserdiga Pärnu Vallikääruski.

Täna õhtul saab Teatrikohvikus Endla Jazzklubis kuulata Aldo Meristo & Alan Mathesoni kvintetti. Alan Mathesoni mängib trompetit ja flüügelhorni, Håkan Lewin alt- ja sopransaksofone, Aldo Meristo klaverit, Atro “Wade” Mikkola bassi ja Thomas Törnroos trumme.

Pärnu Postimees jagab igal nädalal meelelahutusürituste priipääsmeid.

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 12, 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15, 22 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),    

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12).

Uue kunsti muusemis

Kl 10.30 muusikafilmid. „Südasuve öötango“ (Argentiina/ Soome).

Vanalinna koolis

Kl 13 auhinnatud filmid.

Kl 15 auhinnatud filmid.

(1)

KINO

Apollo kinos

kl 12.15, 14.30, 16.45 „Kuidas taltsutada lohet 2“ 3D (pere, eesti keeles),

kl 14, 19, 21.45 „Ahvide planeedi koidik“ (MS 12),

kl 18.45  „Transformerid: Väljasuremine“ 3D (MS12),

kl 12, 15.10 „Võlumaja“ (pere, eesti keeles),

kl 16.45 „Armastuse lõuahaak“ (MS12),

kl 19.15, 22 “Patupuhastus:Anarhia“ (K 14),    

kl 12.45, 21.30 „Segapere“ (MS12),

kl 17 „Vulkaan“ (MS 12).

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 Muusikafilmid. „Paar küsimust maailma kuulamisest“ (Poola).

Kl 11 autoportreed: mõttevahetus autoriga. „Isa ja poja teekond“ (Poola), 2013, 75min

Kl 13 autoportreed: mõttevahetus autoriga. „Isa ja poeg“ (Poola).

Kl 16.00 autoportreed: mõttevahetus autoriga. „Dokumentalist“ (Läti).

Kl21 auhinnapidu.

Vanalinna koolis

Kl 13 uued eesti dokid. „Tulekahju paine“ (Riho Västrik, Venemaa/Eesti).

Kl 15 lootus sureb viimasena. „Õhtusöök“ (Leedu), „Doomino efekt“ (Abhaasia). Nomineeritud festivali suurele auhinnale.

Kl 17 lootus sureb viimasena. „Minu maailm“ (Hispaania), „Metsikud noorusaastad“ (Etioopia).

Kl 18.30 naabrite portreed. „Hilton!“ (Soome).

Kl 20 lootus sureb viimasena. „Näost näkku“ (Taiwan).

George Ezra nimi peaks olema tuttav kõigile neile, kes Briti muusikaskeenel tihedamalt kätt pulsil hoiavad: peale BBC Radio 1 ühe enimmängitud noore muusiku tiitli on sinisilmne Ezra juba Briti teismeliste tüdrukute südamete tabalukud lahti päästnud. „Wanted on Voyage“ on täpselt niisama sinisilmne ja magusalt vahukoorene nagu Ezra isegi.

Sel nädalavahetusel toimub Lätis Eesti piiri lähedal Salacgrivas järjekordne Positivuse festival, mille peaesineja on sedapuhku Saksamaa elektroonikalegend Kraftwerk.

 

Täna õhtul taaselustab Pärnu rannaklubi Sunset oma aastapäevade tähistamise, kui suurel peol mahuvad korraga klubi lavale Koit Toome, Ott Lepland ja kunagisest menubändist Code One tuntud Sarah.

 

Järgmisel nädalal võõrustab Pärnu taas Skandinaavia luksussportautode kogunemist Gran Turismo Baltica, kui suvepealinna väisab 60 Skandinaavia luksuslikemat sportautot.

KINO

Uue kunsti muuseumis

Kl 9.30 muusikafilmid. „Carreras. Sardiinia meestelaul“ ( Itaalia).

Kl 11 lootus sureb viimasena: mõttevahetus autoriga. „Veri“ (Venemaa). Nomineeritud festivali Suuele Auhinnale.

Kl 12.30 lootus sureb viimasena: mõttevahetus autoriga. „Kuskil pole kodu ehk tiibetlane Pekingis“ (Hiina). Nomineeritud Eesti Rahva Auhinnale.

Kl 14 lootus sureb viimasena: mõttevahetus autoriga. „Ramin“ (Gruusia). Nomineeritud festivali Suurele Auhinnale.

Kl 16 lootus sureb viimasena. „Kõik on võimalik“ (Poland).

Kl 17 tudengidokid. „Hegel ja liblikas“ (Poola), „Sild“ (Rumeenia), „Jääl“ (Soome), „Kilpkonna raev“ (Saksamaa/Palestiina/Egiptus/Jordaania).

Kl 19 uued eesti dokid. „Einasti 11577“ (Helle Karis).

Kl 21 autoportreed. „Džungel hinges“ (Hispaania).

Kl 23 lootus sureb viimasena. „Tantsivate vaimude mets“ (Linda Västrik, Eesti). Nomineeritud Eesti Rahva Auhinnale.

Vanalinna koolis

Kl 13 laste ja noorte dokid. „Gravitatsioon ja mina“ (Holland).

Kl 15 traditsioonid. „Mahout: vahetades valitsusi“ (Tai), „LLÕHHHN“ (43 riiki).

Kl 17 põlisrahvaste ellujäämine. „Abu Haraz“ (Sudaan).

Kl 18.30 naabrite portreed. „Õlimäe õied“ (Heilika Pikkov).

Kl 20 lühifilmid. „Minu maailma“ (Hispaania), „Õppetund“ (Ukraina), „Lihunik“ (Mehhiko), „Bulvari lõpus“ (USA), „Olen muust ilmast“ (Belgia), „Õhtusöök“ (Leedu).

Kl 22 autoportreed. „Olen Hull“ (Argentiina).

Haiglas

Kl 18 meditsiinifilmid. „Tuli veres“ (India, Mosambiik, Uganda, LAV ja USA).

Et kahe nädala eest Pärnu Postimehe veergudel ilmunud Monoteatri piletiloos osutus nii menukaks, et selles osales üle 250 inimese, otsustasime jagada veel pääsmeid sel pühapäeval, 20. juulil Pärnu Vallikäärus mängitavale Monoteatri suveetendusele “Liblikad siseorganites ehk Armastus, mis päästab maailma”!

Pärnu külje all avatakse nädala pärast koeratüdruk Lotte teemapark.

Küsitluses on osalenud  inimest