Logi sisse
Aktiveeri
digileht

TEATER

Endla teatris
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis).

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 laulab Jussi Roponen Soomest.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 „Varietee! Varietee!“. Viru varietee tantsutrupp.

Tänasest näeb Pärnus Apollo kinos Urmas E. Liivi vastset mängufilmi “Must alpinist”.

Eesti viimane superstaar Jüri Pootsmann esitleb homme kell 18 Apollo raamatupoes Pärnu Keskuses oma lühialbumit ühes fänniraamatuga.

Homme esineb Pärnus Fookuse kohvikus Jarek Kasar, keda paljud tunnevad tema alter ego Chalice’ina. Kasari viimane album Chalice’i nime alt tuli välja aastal 2008, nüüd on ainult Kasar.

Neljandat korda toimub 18. detsembril Pärnumaa Varbla valla metsade rüpes heategevuslik kontsert “Kidise jõulumuusika”, mille tulu läheb Paadrema kiriku renoveerimiseks.

Ülehomme on esimene advent ja algab jõulukontsertide hooaeg. Nii esineb Jõulujazzi raames juba homme bändiga Pärnu Endla Küünis Lauri Saatpalu.

Täna esineb Endla Jazzklubis Teatrikohvikus trio Maag. See on akustiline koosseis, mille esimene kava keskendub Argentina tangole. Autentne tangoinstrument – bandeoneon – koos kitarri ja kontrabassiga sobib selleks ideaalselt.

TEATER

Endla teatris
kl 19 Teater OÜ külalisetendus „Roadshow „Eesti 99““ (suures saalis).

TEATER

Endla teatris
kl 19 hormonaalne komöödia „Testosteroon“ (suures saalis).

Pärnu uue kunsti muuseumis algab sel reedel kell 17 vestlusõhtu fotograaf Kaupo Kikkasega, ühega neist neljast Eesti fotograafist, kelle tööd on väljas muuseumis Eesti nüüdisfoto näitusel.

Tallinna astronoom ja astrofotograaf Martin Vällik tuleb neljapäeval kell 19 teemaõhtule Pernova loodusmajja rääkima Kuust.

Pühapäeval tähistatakse Pärnu linnas esimest adventi hommikuse missa ja kell 15.30 advendi- ja jõululauludega Eliisabeti kirikus.

Kui päkapikumemm ja -taat Pärnu Postimehest lugesid, et sel aastal on moes vanad jõulukombed, ehmatasid nad päris ära: see tähendab ju päkapikkudele töötajäämist.

TEATER

Endla teatris
kl 19 draama „Tramm nimega Iha“ (suures saalis),
kl 19 draama „Siin elavad inimesed“ (Küünis).

TEATER

Endla teatris
kl 19 viktoriaanlik põnevuslugu „Gaasivalgus“ (Küünis).

Laupäeval sai Raeküla Vanakooli keskuses alguse hea kodaniku nädal, mille juhatas sisse korralik Madripeo nime kandnud üritus.

TEATER

Endla teatris
kl 12 muusikaline koguperelavastus „Peeter Paan“ (suures saalis),
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis).

TEATER

Endla teatris
kl 12 muusikaline koguperelavastus „Peeter Paan“ (suures saalis),
kl 19 VAT teatri külalisetendus „Brand. Kõik või mitte midagi“ (Küünis).

TEATER

Endla teatris
kl 19 VAT teatri külalisetendus „Brand. Kõik või mitte midagi“ (Küünis).

Menubändi Ewert and The Two Dragons pärnakast kitarrist Erki Pärnoja alustab soolokarjääri ja sel puhul avaldati eile esiksingel tema detsembris ilmuvalt lühialbumilt “Himmelbjerget”.

Mullu augustis Pärnu plaažil kümneid tuhandeid inimesi hullutanud Weekend Festival Baltic avaldas oma kodulehel video, kus jagatakse vihjeid ürituse järgmise aasta toimumispaikade suhtes, muuvi viitab Eesti suvepealinnalegi.

Täna õhtul esitleb Pärnu ööklubis Sugar oma vastset tantsumuusika albumit “Elan päeva korraga” lauljatar Tanja Mihhailova, kellele see oli esimene kord kirjutada lauludele eestikeelsed sõnad.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 16 „Cerro Torre“ (Austria, Argentiina, Suurbritannia, USA 2014), kl 18 „Sleepwalkersi“ võidufilmid 2015.

Menubändi Ewert and The Two Dragons pärnakast kitarrist Erki Pärnoja alustab soolokarjääri ja sel puhul ilmus eile esiksingel tema detsembris ilmuvalt lühialbumilt "Himmelbjerget".

Pärnus Karusselli tänaval patseerib iselaadi kass Triibu, kes ei pea paljuks inimestega juttu teha ja korrapäraselt sõpradel külas käia.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 16 „Üksik laps“ (Luksemburg 2015).

Kihnu neiu Kristel Klein sai Londonis World Beauty Fitness and Fashioni (WBFF) võistlusel Fitness Modeli kategoorias kolmanda koha.

Mullu augustis Pärnu plaažil kümneid tuhandeid inimesi hullutanud Weekend Festival Baltic avaldas oma kodulehel video, kus jagatakse vihjeid ürituse järgmise aasta toimumispaikade suhtes, muuvi viitab Eesti suvepealinnalegi.

Tallinna linnateatri näitlejad astuvad laupäeval Pärnu kontserdimajas üles helilooja Evald Vainu 100. sünniaastapäevale pühendatud kontserdiga "Optimist".

Eesti muusikamaastiku uus tulija Robert Lõvi avaldas oma kolmanda singli „Suured soovid“ ning sellega koos ka oma esimese muusikavideo.

James Bond on maailma (kuri)kuulsaim salaagent – mitme näoga mees, kes üle poole sajandi pikkusele karjäärile vaatamata püsib parimas vormis, olgugi teda kehastanud näitlejad vahetunud.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 17 „Maailm kuulub mulle“ (Rumeenia 2015), kl 19.15 „Microbe ja Gasoline“ (Prantsusmaa 2015).

Neljapäevasel dokumentaalfilmiõhtul Pärnu kohvikus Versus näidatakse sel nädalal arengukoostööteemalist filmi "Sul on õigus teada", mis näitab Kibera slummi elu Keenias Nairobis.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 17 „Magav hiiglane“ (Kanada 2015), kl 19 „Sõda“ (Taani 2015).

Suurtele filmistaaridele pakutakse aeg-ajalt rolle, mis on loodud ainult neile. Paraku ei garanteeri selline lähenemine alati edu, mida tõestab märulitäht Vin Diesel oma eepilise linateosega "Viimane nõiakütt".

Rahvuskultuuriselts Kirmas tähistas oma 30 aasta juubelit eile õhtul Pärnus Nooruse majas meeleoluka kontserdiga, millel lõi kaasa rida teisigi rahvakultuurihuvilisi.

Pärnus sel nädalavahetusel toimuval kitarrifestivalil pandi täna ennelõunal kokku kitarriorkester, mis muusikakooli töötoas koos musitseerimist harjutas.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 17 „Ring“ (Rootsi 2015), kl 19.45 „Kits“ (Slovakkia, Tšehhi 2015).

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 17 „Coconut Hero“ (Saksamaa 2015), kl 19.30 „Õppetund“ (Bulgaaria, Kreeka 2014).

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 17 „Noor Euroopa“ (Itaalia 2012), kl 19.30 „Excuse My French“ (Egiptus 2014).

Rahvuskultuuriselts Kirmas tähistab laupäeva, 14. novembri õhtul Pärnus Nooruse majas oma 30 aasta juubelit tasuta kontserdiga, millest on osa saama oodatud kõik rahvakultuurihuvilised.

Täna õhtul esitleb muusik Ivi Rausi koos bändiga Endla Teatrikohvikus Jazzklubis oma albumit "2 + 2 on 2", mis sisaldab lauljatari omaloomingut.

Eestikeelset rokkmuusikat viljelev Pärnu ansambel Kõu salvestas oma esimese muusikavideo loole “Ei saa seista eemal”, mis räägib kodumaa olulisusest.

Pühapäeval kell 20 esineb Endla teatri Küünis püstijalakomöödia trupp Comedy Estonia show’ga “Esimene eesti keeles!”.

Pimedate Ööde filmifestivali (PÖFF) raames linastub 16. ja 17. novembril Pärnu Apollo kinos kaks liiklusohutusest, riskide võtmisest ja selle tagajärgedest kõnelevat filmi.

Pärnu Postimees viis täna õhtul lugejad Apollo kinno vaatama James Bondi uut filmi “007 Spectre”.

KINO

Apollo kinos
Pärnu PÖFFi filmid. Kl 16 „Kurjuse kangelased“ (Hispaania 2015), kl 18.15 „London Road“ (Suurbritannia 2015).

Reedel algav Pimedate Ööde filmifestival PÖFF toob Pärnusse paarkümmend linateost, mis kõnelevad elu pöördelistest hetkedest, inimeseks olemise rõõmudest ja muredest.

Küsitluses on osalenud  inimest