Logi sisse
Aktiveeri
digileht

(1)

Vaadake pildigaleriist, kui palju raha taimede ja aiasaaduste eest Pärnu sügisesel taimelaadal ostjate käest küsitakse!

TEATER

Endla teatris
kl 19 Vanemuise teatri külalisetendus „Hea põhjatuule vastu“ (suures saalis).

LÕBUSTUS

Poisi Eines
kl 18.15 lauamänguklubi.

TEATER

Endla teatris
kl 19 Rakvere teatri etendus „Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale“ (Küünis).

Möödunud reedel esines Pärnus Hommiku tänaval ÜksBussi terrassil pärast kohalikku ansamblit Kõu Eesti üks juhtivamaid rokkbände Smilers ja seda vaatama tulnud sajad inimesed ummistasid kesklinnas kontserdi ajaks kogu tänava.

 

Pärnus juba üle aasta tegutsev peamiselt eestikeelset rokkmuusikat viljelev ansambel Kõu üritab leida laiemat kõlapinda ja jõuda Eesti muusikasõprade südameisse.

Pühapäevani võib Pärnus kohata superautosid, mille omanikud osalevad siin ja suvepealinna külje all Audrus ringraja- ja meelelahutusüritusel Honour Club Estonia.

 

TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljanda hooaja saadetes osalevad teiste seas Pärnu Endla teatri näitlejad Sepo Seeman ja saatejuhina Märt Avandi, kes mõlemad on aastaid rahvast naerutanud.

 

LÕBUSTUS

Vaasa pargis
kl 11.20 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu kostüümijooksu catwalk,
kl 14 Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu kontsertetendus Endla näitlejatelt.

Kui Eesti korvpallikoondisel läheb laupäeval Riias algaval EMi alagrupiturniiril nii hästi, et meeskond jõub kaheksa parema sekka finaalturniirile, lubavad koondise tulihingelised poolehoidjad jala Riiast Pärnusse astuda.

Pärnu Postimees jagab igal nädalal meelelahutusürituste priipääsmeid.

KONTSERT

Eliisabeti kirikus
kl 16 „Musica sacra“. Kai Kallastu (sopran), Ivo Posti (kontratenor), Andrus Kallastu (klaver). Kavas aariad ja duetid Händeli ooperitest.

ÖÖKLUBI

Ööklubis Vaarikas
„Club Uk“. DJd Ivo Uslov ja Kristjan K.

Eesti korvpallikoondis kohtub homme, 2. septembril viimast korda enne Euroopa meistrivõistlusi Eesti meedia ja fännidega Pärnu Apollo kinos, et võtta Riiga kaasa häid soove ja emotsioone kinosaalist ja vastata pöidlahoidjate küsimustele.

ÖÖKLUBI

Ööklubis Mirage
kl 23 „Weekend Starter“. DJ Vardo Rohtmets.

Laupäeval toimus Pärnu jahtklubis viiendat korda jahtklubi kadunud auliikme John Janssoni mälestusregatt ja sel said kaasa lüüa Pärnu lasteküla lapsed.

Jaansoni raja ääres lükkas keegi pikali ühiskondlikult kasutatava tualeti. Mõelge, oleks seal keegi sees olnud.

TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljanda hooaja saadetes osaleb ka Pärnu Endla teatri näitleja Sepo Seeman, kes on aastaid naerutanud rahvast nii teatris, kontserdilavadel kui ka televisioonis.

(1)

Tuleval nädalavahetusel, 5.-6. septembril toimub Pärnus 15. korda Jüri Jaansoni kahe silla jooks ja sel puhul ootavad korraldajad, et kõik spordisõbrad tulevad jooksma varasemate aastate kahe silla jooksu särgis.

Reede õhtul andis Pärnus Hommiku tänaval asuva ÜksBussi terrassil tasuta kontserdi Eesti üks juhtivamaid rokkbände Smilers ja seda vaatama tulnud sajad inimesed ummistasid Pärnu kesklinnas kontserdi ajaks kogu tänava.

KINO

Endla teatris
kl 19 Dorian Supini dokumentaalfilm „Arvo Pärt – isegi kui ma kõik kaotan“.

LÕBUSTUS

Suurejõe Selveri kõrval
kl 19 tsirkuse-show „Aqua Show Smile“.

LÕBUSTUS

Suurejõe Selveri kõrval
kl 19 tsirkuse-show „Aqua Show Smile“.

Viljandi lähedal Olustveres tegutsev muusikaprodutsent Gunnar Loho on oma populaarse tantsumuusikabändiga Elumees teinud kelmika loo “Randa”, mis räägib elumehe suvest Pärnu naiste keskel.

Krimikomöödia „Kättemaksukontor“ alustab oma 14. hooaega TV3 ekraanil 10. septembril ja sedapuhku tulevad sarja peategelased ühe kohaliku poeedi surma lahendama ka suvepealinna.

Pärnu Postimees jagab igal nädalal meelelahutusürituste priipääsmeid.

KONTSERT

Kontserdimajas
kl 19 Pärnu kontserdimaja hooaja avakontsert „Hiina muusika aasta Eestis“. Hongkongi Hiina orkester. Kunstiline juht ja dirigent Yan Huichang.

29. augusti õhtul päikeseloojangul süttivad Eestimaa randades sajad lõkked ja kokku saavad kümned tuhanded inimesed, et tähistada muinastulede ööd. Sel aastal kutsutakse kõiki osalejaid üles loobuma keskkonda reostavatest ja rahu rikkuvatest tegevustest.

Selgusid korvpalli Balti liiga alagruppide koosseisud. Erinevalt varasematest aastatest on sel hooajal alagruppe vaid kaks ja põhiturniiril osalevaid meeskond 13. Ei ole enam klubisid Soomest, Rootsist, Kasahstanist, Venemaalt.

TEATER

Endla teatris
kl 20 Mart Sanderi mononäidend „Juhuslik nimetaja“.

2. septembril linastub Endla teatrikinos Dorian Supini dokumentaalfilm „Arvo Pärt - isegi kui ma kõik kaotan“.

Pärnu linnavalitsus kuulutab välja konkursi „Kuldne oaas 2015“ ning ootab linnaelanike ja -külastajate ettepanekuid, et välja selgitada linna parimad, positiivseid elamusi pakkuvad toitlustus- ja teenindusettevõtted.

TEATER

Endla teatris
kl 19 Eesti Draamateatri külalisetendus „Orvud“ (Küünis),
kl 19 Eesti Draamateatri külalisetendus „Aiamajas“ (suures saalis).

Konse karavankämpingus laupäeval Pärnumaa vanatehnika klubi korraldatud näitusel esitleti aastakümneid vanu masinaid nii ülesmukituna, et enamik neist nägi välja, nagu olnuks nüüdsama vabrikuväravast välja sõitnud.

Täna õhtul kohtus Pärnu Port Artur II Rahva Raamatus lugejatega Evelin Ilves, et tutvustada oma raamatut “Kirju”, millest on valminud kirjastuses Petrone Print uus tiraaž.

KONTSERT

Ammende villa suveaias
kl 19 „Suveooper“. Maria Listra ja Marko Matvere.

Sellel nädalal jõuab kätte augusti viimane reede, mis paljudele tähistab suve lõppu. 

Pärnus toimuvat rannajalgpalli Euroliiga superfinaali külastas esimese kahe päeva jooksul ligikaudu 10 000 pealtvaatajat.

Pärnus Konse motellis ja karavanikämpingus toimunud vanatehnika päev meelitas uunikume uudistama rohkelt külalisi nii lähedalt kui kaugelt.

Eile õhtul jõudis finišisse Pärnu kuurordigalerii Central korraldatav moeallee „Pärnu moodi“.

KONTSERT

Ammende villa suveaias
kl 19 „Suvelõpukontserdid“. Birgit Sarrap ja Jüri Pootsmann.

TEATER

Endla Küünis
kl 18 ja 21 teatri NO99 stand-up „Kodumaa karjed“. Laval Jaak Prints.

TEATER

Pärnu nukuteatris
kl 10, 12 ja 14 Kehra nukuteatrilt „Oli ilus suvepäev“.

Pärnus Koidula muuseumi aias tähistati eile pärastlõunal taasiseseisvumispäeva kontserdi-piknikuga „Kodu“.

Pärnumaa 4H klubide noored kohtusid Tootsis, kus piirkondlik noorteaktiiv korraldas tegevusrikka suvelaagri.

Kuuel hooajal eetris olnud tele-show’ “Eesti otsib superstaari” esimene ja viimane võitja Birgit Sarrap ja Jüri Pootsmann tuuritavad augustis Eestis kontsertidega, millel esitavad nii omaloomingut kui klassikat.

Eesti viimase superstaari Jüri Pootsmanni üks vanaemasid elab lapselapsele nii hoolega kaasa, et kogub temast kirjutatud artikleid.

TEATER

Tõstamaa mõisas
kl 15, 19 etendus „Skvottimine võhikutele“.

ÖÖKLUBI

Ööklubis Sugar
kl 23 Ott Lepland & The Band. DJd Kristjan Hirmo, Marc F ja Artur F.

TEATER

Pärnu nukuteatris (Kuninga 28)
kl 17 „Tuhkatriinu ball“.

Küsitluses on osalenud  inimest